БАСТЫ > ХАБАРЛАМАЛАР ТАҚТАСЫ > ҚҰЖАТ

 
 
 
Іле аудандық учаскелік сайлау комиссияларының
Қ Ұ Р А М Ы
10.04.2019

 

Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасындағы «Сайлау туралы»   Конституциялық    Заңының   10-бабы   4-тармағына сәйкес:

 

№ 338 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 17 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі  

Комиссия төрағасы –  Имашева Жанат Кайырдыкызы

Комиссия төрағасының орынбасары –  Абдумуратова Шынарай Максетбаевна

Комиссия хатшысы –  Тыныбекова Айжан Ерлановна

Комиссия мүшелері –  Муратаева Рая Манасовна, Беденов Азиз Аманович, Жокенова Айгерим Турсуновна, Кудайбергенова Жанар Ерланкызы, Ахметжанова Ултуар Манаповна, Асылгазина Жулдыз Рахметоллаевна, Шукирова Айжан Тауелбайқызы, Алимбаева Айжан Канапияновна.

 

№ 339 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 5 а, «Самұрық» кафесінің ғимараты.         

Комиссия төрағасы –   Каламбаева Мархаба

Комиссия төрағасының орынбасары –  Назипова Альмира Завдатовна

Комиссия хатшысы –  Шишкина Александра Абрамовна

Комиссия мүшелері – Думанбаева Жадыра Баскебаевна, Момбеков Кенесбек Керимбекович, Нусипкожаева Бенара Саримбековна, Уларбекова Гульмира Ныгметжановна, Еликбаева Майра, Раимбекова Лазат.  

 

№ 340 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, Байзақов көшесі № 59, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 40 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Комиссия төрағасы –   Ижанова Гулзира Булатовна

Комиссия төрағасының орынбасары –  Кадирова Айнур Жалеловна

Комиссия хатшысы –  Әуренбаева Торғын Төлегенқызы

Комиссия мүшелері –  Сарсенбаева Перизат Нұрланқызы, Байзаков Кенжебек Ергалиевич, Алпысбаева Несипкуль Ибикеновна, Жаналиева Гульжан Мусабековна, Сагимбеков Даурен Орманканович,  Дилмухашева Жадыра Саматовна.

 

№ 341 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, Аэродромная көшесі, № 2 а, «Боралдай кентінің әуежайы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.         

Комиссия төрағасы –  Сагимбекова Галия Курманхановна

Комиссия төрағасының орынбасары – Тюлегенова Рахия Курмангалиевна

Комиссия хатшысы –  Джақсыбаева Салтанат Кенесовна

Комиссия мүшелері –  Дроздов Алексей Валерьевич, Кобец Любовь

Васильевна, Мурзакулова Мухаббат  Айтбаевна, Мекебаева Фариза Алібекқызы.

 

№ 342 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, В. Чапаев көшесі № 39, «Жедел» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.         

Комиссия төрағасы –   Маратова Назия Маратовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Тауханова Данна Абилкайровна  

Комиссия хатшысы –  Саттыбекова Құралай Саттыбековна

Комиссия мүшелері – Сисаева Фарида Болатовна, Сулейменова Баршагуль Кабыкеновна, Бодыкбаева Жулдуз Кабденовна, Алғазы Ұлбала Полатбекқызы, Төлегенқызы Индира, Калгулова Гулсим Бексултановна.  

 

№ 343 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, Водник 1 ықшам ауданы № 66 а,     «Алматыгазсервис Холдинг» акционерлік қоғамы.   

Комиссия төрағасы – Тришина Ольга Владимировна

Комиссия төрағасының орынбасары – Шойбекова Жанар Искаковна

Комиссия хатшысы –  Саутбекова Куляш Бакытжановна

Комиссия мүшелері –  Бакинбаева Маншук Аманхановна, Федорук  Михаил Геннадьевич, Калибекова Меиргуль Кондыбайкызы, Кабдыкарымова Минара Еренгайыповна, Зяблова Анна Юрьевна, Розбакиева Арзилям Алимжановна, Дюсембаев Батырбек Кожаханович, Резниченко Анастасия Валерьевна.

 

№ 344 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, Водник 3 ықшам ауданы № 40, «Боралдай кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Әдемі»                    бөбекжай-балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.      

Комиссия төрағасы –  Есимбекова Гульмира Кабдыгалиевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Аскарова Ермек Бердыхановна

Комиссия хатшысы –  Рахметова Назым Ондабаевна

Комиссия мүшелері – Жусанбаева Нургуль Кыдыровна, Нурбатчанова Айжан Жагыпаровна, Әкім Жандос Болатұлы, Масимжанова Айгуль Устенбайқызы, Нургазиева Гульнара Касенбаевна, Ратбаева Айнур Махмудовна.

 

№ 345 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, Водник 1 ықшам ауданы, К. Азербаев көшесі № 2, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «К. Әзірбаев атындағы № 15 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.       

Комиссия төрағасы –   Бектурганова Салтанат Тарасовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Есіркесін Жанар Есіркесінқызы

Комиссия хатшысы –  Шаяхметова Айнур Касымовна

Комиссия мүшелері –  Ақыметиярқызы Жадыра, Дуйсенова  Нургул Мамрайхановна, Ережепова Альмира Тлеугабыловна, Битлеуова Гулбану Нурсултановна, Рустемова Эльвира Бегайдарқызы, Джангожаева Перизат Жанаткуловна, Бексултанова Куляш Искаковна, Скаков Оразгали Нургалиевич.

 

№ 346 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1а, «Боралдай кенті  әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Балдәурен» бөбекжай - балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.      

Комиссия төрағасы –  Аманкулова Шарбану Амангелдыевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Касенова Назира Сагимуратовна

Комиссия хатшысы – Какиланова Актолкын Бауржановна

Комиссия мүшелері – Жолдыбаева Гулжанат Амангелдиевна, Ныгметжанов Бакытжан Тлеугазиевич, Чайкина Елена Петронва, Султанбаева Айгул Канатовна, Дуйсембаева Назым Отарбаевна, Садвакасова Роза Сламжановна.

 

№ 347 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, № 2177 әскери бөлімшесі, клуб.     

Комиссия төрағасы – Толеуханов Серик Кабдылгазинович  

Комиссия төрағасының орынбасары – Гребенников Денис Александрович

Комиссия хатшысы – Сарсембаев Азамат Багашарович

Комиссия мүшелері –  Лакомский Сергей Борисович, Клышбаева Дина Каржаубековна.

 

№ 348 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Боралдай кенті, Заводская көшесі № 5, «Отыншиев» жеке кәсіпкерінің кеңсесі.

Комиссия төрағасы –   Корганбаева Гулсин Кушерхановна

Комиссия төрағасының орынбасары –  Бисмильдина Алмагуль Набиевна

Комиссия хатшысы –  Адырбаева Алия Абдинасировна

Комиссия мүшелері – Актаева  Асылгул Кабдикеновна, Малибекова Ардак Бейсенбаевна, Жаманжигитова Гуль Койшыновна, Тлеукабулова Лаззат Каримовна, Утепова Акерке Султамуратовна, Ратова Гульзат Артыковна, Байдекенова Гульнар Магзумовна, Раев Жумагали Уалькенович.

 

№ 349 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Әжімұратов Асқар көшесі № 12, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М. Мақатаев атындағы № 13 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.            

Комиссия төрағасы –  Акчулакова Гульнара Батырхановна

Комиссия төрағасының орынбасары – Абеуова Дана Жунусовна  

Комиссия хатшысы –  Беркимбаева Гульнур Алпысбаевна

Комиссия мүшелері – Газиева Багила Ержановна, Ширкитбаева Айымторы Абдухалыковна, Нурымбетова Венера Габитовна, Мусярова Нурбаням  Юпитеревна, Бекишева Айнагуль Рыспековна, Абдрахманова Мира Еркиновна, Ержанова Айсулу Мухановна, Айнабекова Толкын Ануаровна.  

 

№ 350 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Әжімұратов Асқар көшесі № 8, «Іле аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Комиссия төрағасы – Будугулова Карлыгаш Турановна

Комиссия төрағасының орынбасары – Куанышбекова Гулнар Кенесовна

Комиссия хатшысы –  Өтенова Назира Алтынбекқызы

Комиссия мүшелері – Нуркасымбаева Замзагул, Байсадикова Айгуль Ерлановна, Упекова Сауле Пернебайевна, Бейсенбай Бакыт, Абдрахманова Гульбакыт Уахитовна, Нурлыбаева Айгуль Аширалиевна, Нурмагамбетова  Мариям Кайркожаевна, Кусепова Рахат Бекболовна.

 

№ 351 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 16, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 7 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.          

Комиссия төрағасы – Валибаева АидаТоктасыновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Рыспекова  Жибек Набиевна

Комиссия хатшысы –  Садакбаева Эльмира Танжарбаевна

Комиссия мүшелері – Батпанова Лунара Сабитбековна, Хабдолданова Газиза Даулеткызы, Касымбекова Бакытжан Оралгазиевна, Бекишева Айнагуль Рысбековна, Жаксыбаева Лаззат Игенбаевна, Ерасилова Айгуль Сеилхановна.   

 

№ 352 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 24, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М. Мақатаев атындағы № 13 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.         

Комиссия төрағасы – Валиева Кенжегуль Аубакировна

Комиссия төрағасының орынбасары – Садыков Галымжан Мейрамбекович

Комиссия хатшысы –  Садыков Галымжан Мейрамбекович

Комиссия мүшелері – Абылгазина Гульмира Журсуновна, Бержанова Риза Темирхановна, Исембаева Кулдариха Смагуловна, Рахимжанов  Азамат Канатулы, Жетеуова Гульмира Серикбаевна, Дюсембинова Жанар Мухтаровна, Усабаева Нургуль Жиенбаевна, Тузелова Эльмира Козбагаровна.  

 

№ 353 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 16 а, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 38 мектеп-гимназия» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.    

Комиссия төрағасы – Кауменова Меруерт Токтарбековна

Комиссия төрағасының орынбасары – Балапанова Асем Абайовна

Комиссия хатшысы – Карабалаева Бакыт Турсыновна

Комиссия мүшелері – Сарсебаева Карлыгаш Николаевна, Буралхиева Динара Аденовна, Райымбек Әбубәкір Әбдірәсілұлы, Яхия Жарылқасын Нысанбайұлы, Кокенова Зухра Жумабековна, Жанабаева Гүлайхан Жанабаевна, Чиндалиева Айжан Айтбаевна, Сазанова Алма Керимкуловна.

 

№ 354 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Ю. Гагарин көшесі № 12 а, «Ару» Медицина орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.        

Комиссия төрағасы – Қасымбекова Кулян Нуржекеевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Дюсембинова Жанар Мухтаровна

Комиссия хатшысы –  Мұқаш Меруерт Канаткызы

Комиссия мүшелері – Омарова Жансая Кайраткызы, Демихова Алла Николаевна, Абижов Баубек, Бейсенбекова Акерке Демесиновна, Орынбай Гүлдана Мырзаханқызы, Кадирбекова Алма Бакытовна, Карбозова Маржан Амангелдіқызы, Игембаева Дамира Сарсенбиевна.

 

№ 355 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі № 23, Іле аудандық «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Алматы облысы бойынша филиалы – «ХҚКО» департаментінің Іле аудандық бөлімі.      

Комиссия төрағасы – Момышева Данара Боранкуловна

Комиссия төрағасының орынбасары – Тохтиева Изетгуль Умаржановна

Комиссия хатшысы –  Абдрахманова Карлыгаш Амангельдиновна

Комиссия мүшелері –  Асылбекова Айман Мавленовна, Гуслякова Ирина Анатольевна, Рақышов Алмат Бейсембаевич, Ускенбаева Гуля, Адилетханова Маржан Адилетханкызы, Туйгунбекова Бакыткуль Оразакыновна, Маралбекова Шырайлы Арыновна, Айнабекова Асель   Дуйсенбаевна.

 

№ 356 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Покровка ауылы, Садовая көшесі № 101, «Волковгеология» акционерлік қоғамының филиалы «Өндірістік-техникалық қамсыздандыру және жинақтау басқармасы (ӨТҚЖБ).       

Комиссия төрағасы – Закарина Жанар Тусуповна  

Комиссия төрағасының орынбасары – Коваленко Наталья Юрьевна

Комиссия хатшысы –  Кисанбаева Баян Айтказиновна

Комиссия мүшелері – Ниязова Калбиби Оскенкызы, Барбекова Мария Молдабековна, Сыдыкбаева Айгуль Байбосыновна, Аширбекова Гульнара Адильбековна, Сарсембаева Мөлдір Қайыржанқызы, Калиева Набира Жумабаевна, Ергалиева Айнур Мырзагалиевна, Бисаханова Ажар Серикбековна.

 

№ 357 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Покровка ауылы, Космический көшесі № 14 б, шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны «Іле аудандық орталық ауруханасы» Покровка ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.    

Комиссия төрағасы – Рахимжанова Алмагуль Катеровна

Комиссия төрағасының орынбасары – Захарчук Валентина Александровна  

Комиссия хатшысы –  Ракишова  Гульмайы Болатовна

Комиссия мүшелері – Нуралиева Назик Еркиновна, Бостанова Динара Ленсовна, Мураталиева Гулжамиля Уйсеновна, Мүсіреп Гүлсім Темірханқызы, Сатыбалдиева Рима Булатхановна, Иманбекова Ботакоз Даулетовна, Абуов  Аскарбек Халелович, Саймбетов Айбек Бейбытказыевич.  

 

№ 358 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Қайрат Рысқұлбеков көшесі № 38,        «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 24 мектеп-лицей» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Комиссия төрағасы – Тилеубердиева Айжан Мейрамбековна  

Комиссия төрағасының орынбасары – Джаксымбетова Мадина Адильбаевна

Комиссия хатшысы –  Акимбаева Гульжанат Амангельдиевна

Комиссия мүшелері – Нургожаева Айсулу Молдахановна, Туралыкова Айнагул Капсиметовна, Сайымбетов Айбек Бейбытказиевич, Шаханова Айгерим Кембайевна, Қуаталиева Дәмегүл Мырзабекқызы, Есимханова Зарина Қабылбеккызы, Садыкова Гульнар Макановна, Ибраева Хамар Мухаметкалиевна.

 

№ 359 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Байсерке ауылы, Аркабай көшесі № 271 «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 12 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанаты.       

Комиссия төрағасы – Базарбаева Бикамал Жансуровна

Комиссия төрағасының орынбасары – Кнасова Салтанат Сагитовна

Комиссия хатшысы – Бейсембаева Әсемгүл Мұратханқызы

Комиссия мүшелері – Аканова Айгул Калиевна, Мадымухамбетова Алтын Камызовна, Атыгаева Бекзада Абдумажитовна, Ахметова Жанара Нысанқызы, Сабаева Таңшолпан Аханқызы, Абдикалимова Бота Бекеновна, Бисенова Курбангуль Куанышбаевна, Чайрбаев Азамат Нурболатович.

 

№ 360 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Байсерке ауылы, Мира көшесі № 29, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 9 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Комиссия төрағасы – Нурмуханбетов Габидолла Кабдылзиятович

Комиссия төрағасының орынбасары – Толебаева Алия Кенесбаевна

Комиссия хатшысы – Калдибекова Кундыз Танирбергеновна  

Комиссия мүшелері – Нурсеитова Асемгул Бекмухамебетовна, Султамуратова Гулнара Бегис Кызы, Султанова Гулжанат Самигулина, Жумажанова Меруерт Толеухановна, Узахбаев Ерказы Нургалиулы, Ешмағамбет Майра Әділбекқызы.  

 

№ 361 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Байсерке ауылы, Аркабай көшесі № 271, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 12 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанаты.         

Комиссия төрағасы – Ибраймова Табигат Толеуовна  

Комиссия төрағасының орынбасары – Ибраимова Аймхан Абдикаримовна

Комиссия хатшысы –  Ганиева Тамара Джиенбаевна

Комиссия мүшелері – Кенжекаранова Айнагуль Халеловна, Айтуганова Назикен Кажибаевна, Сарсенбаев Рустем Адильбекович, Есперова Мадина Несіпбекқызы, Аралбаева Жанар Турболатовна, Мисютина Любовь Егоровна, Катарбеков Акжол Сергазыулы, Усенова Гулзада Эмилбековна.

 

№ 362 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Байсерке ауылы, Қонаев көшесі №1, «Байсерке Агро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

Комиссия төрағасы – Тлеуберлинов Болат Омиржанович

Комиссия төрағасының орынбасары – Жанабилова  Жанерке Алтынгазыевна  

Комиссия хатшысы –  Искакова Алена Владимировна

Комиссия мүшелері – Абдульманов Айдар Мухтарович, Алимжанова Гульмира Куныпияевна, Байдилденова Динара Бекмухановна, Толегенова Балжан Жумангалиевна, Ақылбек Жанар Махамбетқызы, Абдуллина Аиша Абдуллаевна, Калдибекова Кундыз Танирбергеновна.

 

№ 363 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ынтымақ ауылы, Школьная № 45 көшесі, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 30 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.          

Комиссия төрағасы –  Чегебаева Гульбаршин Бектемировна

Комиссия төрағасының орынбасары – Каракенова Манчук Васильевна

Комиссия хатшысы –  Айнабекова Мейрамгуль Телгожаевна

Комиссия мүшелері – Тлегенова Гульмира Сабетаевна, Касымкулова Гулимжан Ауталиповна, Токушева Шолпан Кабдыгалиевна, Мусаева Токжан Сержановна.  

 

№ 364 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаңадәуір ауылы, Мира көшесі № 3, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 5 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі. 

Комиссия төрағасы –  Торегелдиев Максатжан Талгатбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Баяхметова Карлыгаш  

Комиссия хатшысы –  Амантаева Торғын Аблакатқызы

Комиссия мүшелері –  Төлегенова Жанаргул Төлегенқызы, Бозжигитова Айгуль Сержановна, Бейсеева Жанар, Торгаева Арайлым Абдибековна, Копеева Кенжекул Мусаевна, Дюсембиева Кульжанат Альмауевна.

 

№ 365 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Жаңаталап ауылы, Колхозная көшесі № 2, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 25 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі. 

Комиссия төрағасы –  Агманова Нургиза Бокашевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Жолдыбаева Гульназия Омаргалиевна  

Комиссия хатшысы –  Маматкулова Етара Дурсуновна

Комиссия мүшелері – Толибекова Райхан Амановна, Әлішер Рахман Мәкеұлы, Мамытбеков Канат Дауытханович, Бербер-оглы Ибрагим.

 

№ 366 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Әли ауылы, Бұхар Жырау көшесі № 2, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің Тұрғанбек Қатаев атындағы «№ 22 орта мектеп»  мемлекеттік коммуналдық мекемесі.         

Комиссия төрағасы – Найманбаева Баян Кадиржановна

Комиссия төрағасының орынбасары – Ахатаева Ализа Тастанбековна

Комиссия хатшысы –  Беделбаев Серик Ескараевич

Комиссия мүшелері –  Алимжанова Гульжан Анауарбековна, Айтыбасова Гульжан Газезовна, Сагындыкова Майра Сулейменовна, Алдаберегенов Алтай Есполович.

 

№ 367 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көктерек ауылы, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 21 орта мектеп»  мемлекеттік коммуналдық мекемесі.     

Комиссия төрағасы – Аманжулова Дильфуза Шукурбаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Байузакова Мая Сейпиловна

Комиссия хатшысы –  Орлянская Галина Ивановна

Комиссия мүшелері –  Абдрахманов Мурат Абеевич, Сатаев Мукагали Токтабаевич.

 

№ 368 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қоянқұс ауылы, Шиелі көшесі № 61, «№ 1 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.         

Комиссия төрағасы – Кульбаева Гуля Сарсеновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Цулаева Марха Супьяновна  

Комиссия хатшысы –  Кожабаева Рахима Муратовна

Комиссия мүшелері – Тасболатовна Арайлым Болатбековна, Тұрсынбай Арайлым Манатайқызы, Елбаева Айман Казибековна, Абижанова Аян Нурахановна.

 

№ 369 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Байсерке ауылы, Медицинская көшесі № 4, шаруашылық жүргізу құқығындағы «Іле аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын Байсерке ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.

Комиссия төрағасы – Бейсембаева Айгуль Оразкановна

Комиссия төрағасының орынбасары – Самохвалова Валентина Юрьевна

Комиссия хатшысы –  Изимова Маржан Тургановна

Комиссия мүшелері – Абрамова Ажар Каировна, Курмангалиева Жанаркул Айталиевна, Сиражова Маржангул Фахраддиновна, Наурызбаева Карлыгаш Ирзабаевна, Майлыканов Куаныш Бекболатович, Сазанова Галия Рыскуловна.

 

№ 370 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Байсерке ауылы, Мира көшесі № 14 «в», «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Мектеп-гимназия № 28» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.    

Комиссия төрағасы – Казимова Баян Толегеновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Садуақасова Адилкан Акебекович  

Комиссия хатшысы –  Ускенбаева Турсынкул

Комиссия мүшелері – Бердіахмет Иманбек, Берсугирова Мадина Булатбековна, Амренов Жумагали Айткалиевич, Калымбетова Гулназым Кудайбергеновна, Нургалиева Ания Сейдуллаевна, Успанова Жадра Абдикалыковна, Салхынова Лязат Айдархановна, Турганова Асель Аскаргалиевна.

№ 371 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ынтымақ ауылы, Центральная көшесі № 2 «а», «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 46 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.    

Комиссия төрағасы – Жаркынбеков Султан Данашевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Баймолдаева Сандугаш Сериковна

Комиссия хатшысы – Тусупова Айгерим Нуролдаевна

Комиссия мүшелері – Айнабекова  Фарида Таугымбаевна, Қабдығали Перизат Қабдығалиқызы,  Айнабекова  Дарига Рысмулдаевна.

 

№ 372 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Байсерке ауылы Арқабай көшесі № 68 «а», Алматы облысы Іле ауданы, Байсерке ауылының пошта бөлімшесі.        

Комиссия төрағасы – Есимов Гизат Абуайраевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Мухаметжанова Кульшат Ромазановна

Комиссия хатшысы –  Дегенбай Жанар Айдынқызы

Комиссия мүшелері – Сатканкулова Алтынгул Канатбаевна, Абрамова Томирис, Аханаева Азиза Карасаевна, Асылбекова Гульнар Нурлановна, Ахтамберлинова Фарида Кадыровна, Сабдубаева Нурлыхан Нурдаулетовна.

 

№ 373 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Жаңадәуір ауылы, Мира көшесі № 3 «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 5 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі. 

Комиссия төрағасы – Смайлова Жанат Турсынгожаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Токсанбаева Бакытгул Маралбековна

Комиссия хатшысы – Адыбаева Индира Кабдрашевна

Комиссия мүшелері – Токымбаева Айсулу Бериковна, Екзекова Асель Сериковна.

 

№ 374 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қоянқұс ауылы Абая көшесі № 2 «е», «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 47 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Комиссия төрағасы – Болысбаева Раушан Сапаровна

Комиссия төрағасының орынбасары – Саркеев Манат Токенулы

Комиссия хатшысы – Сайлаубай Зауре Сайлаубайқызы

Комиссия мүшелері – Изимбетов Амангелди Орныкбаевич, Абдугаппаров Нұрлыбек Баймаханович, Манкеев Кайрат Кызайбаевич, Кодекова Айнур Токеновна.  

 

№ 375 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жетіген ауылы, Қалибеков көшесі, № 5, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 3 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.  

Комиссия төрағасы – Калиев Арин

Комиссия төрағасының орынбасары – Калиева Анара Газизовна

Комиссия хатшысы –  Хакимова Светлана Кенешевна

Комиссия мүшелері – Кобентаева Бибигуль Биржановна, Мухатаева Айнура Маратовна, Жылысбаева Лайла Кошкинбаевна, Сүйіндік Дидар Русланұлы, Бурумбаева Жансая Акикатовна, Чернецкая Ольга Вячеславовна.  

 

№ 376 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жетіген ауылы, Қалибеков көшесі, № 5, «№3 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» мемлекеттік коммуналдық мекемесі,  сол қанат.       

Комиссия төрағасы – Татарова  Асия Латифовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдурахманова Гульжамал Эгамовна

Комиссия хатшысы – Рамазанова Данара Аскаровна

Комиссия мүшелері – Прмаганбетова Гулсим Ермагамбетовна, Усманова  Умида Хамиджановна, Нуракова Маххабат Жунусовна, Бухарбаев Джаппар Мусахметович.

 

№ 377 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Жетіген ауылы, «Дорожник» ықшам ауданы, № 18а, «РСУ-1» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

Комиссия төрағасы –  Сатыбалдиев Рахат Турсыналиевич

Комиссия төрағасының орынбасары –Батыршаева Лазат Акишевна

Комиссия хатшысы – Ушурова  Рашидам Сайдалиевна

Комиссия мүшелері – Батталова Кальяш Смагуловна, Бутина Елена Федоровна, Сагатбекова Тана Мерекешовна, Сарыбаева Жанар Тураровна, Ташенова Кульзия Смаровна, Мусабаева Эльза Нусупалиевна.

 

№ 378 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жетіген ауылы, Заводская көшесі № 7, «Балдырған» балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны.

Комиссия төрағасы –  Салиева  Құралай Сабурқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Дементьева Наталья Ахметовна  

Комиссия хатшысы –  Кубенова Мадина Жалгасбаевна

Комиссия мүшелері – Мицук  Инна Александровна, Ищанова Жулдыз Торегельдиевна, Касенова Фатима Османовна, Тулегенова Зульфия Салихановна, Молдагалиева Алия Аскаровна, Инкина  Наталья Павловна.

 

№ 379 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Жетіген ауылы, Геофизическая көшесі, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің № 4, «№ 11 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.    

Комиссия төрағасы – Альменова Гульмира Сейлхановна

Комиссия төрағасының орынбасары – Жумадилова Галия Бултабаевна

Комиссия хатшысы –  Глухова  Марина Александровна

Комиссия мүшелері – Романова Назгул Турбековна, Валитова НафисяГабитаевна, Аманова Айшат Таштихановна, Лагутина  Галина Александровна.

 

№ 380 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жетіген ауылы, Жігер көшесі № 86, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 34 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.         

Комиссия төрағасы – Абдуллаева Балия Жакеновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Ниязбаева Зинегуль Избасовна

Комиссия хатшысы –  Нашарбаева Гульсум Койшибайевна

Комиссия мүшелері – Кармысова Гульзат Тоқтасыновна, Мұңайтпасова Назерке  Толегеновна, Джумабаева Зауре Кабылдаевна, Сайлаубаева Гулмира Асқарқызы, Тукеев Нурлан Маратович, Сейлханова Маржан Халидулдаевна.

 

№ 381 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Жетіген ауылы, Калинин көшесі, нөмірсіз, «Қазақстан ұлттық «Темір жол компаниясы» акционерлік қоғамының вокзалы.      

Комиссия төрағасы –   Кушекбаева Дина Адильбековна

Комиссия төрағасының орынбасары –  Сулейменова Камшат Валийбековна

Комиссия хатшысы –  Капашева Қарлығаш Диясовна

Комиссия мүшелері –  Жумагулова Майра Болатовна, Кусманова Шынар Сагидоллина, Нұрмыш Алмас Абзалұлы, Бегинбетова Алмагуль Тлеухановна, Алманова Нуржамал Мэлсовна, Жылқыбаева Айнур Якоповна.

 

№ 382 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Құйған ауылы, Пролетарская көшесі, № 11, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 32 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Комиссия төрағасы –  Сыдыкбеков Куат Батырканович

Комиссия төрағасының орынбасары – Ақбаева  Венера Кулембайқызы

Комиссия хатшысы – Ақбаева  Венера Кулембайқызы

Комиссия мүшелері – Исаева Тогжан Садуовна, Кудерина Альмира Маратовна, Какишова Куралай Кайрбековна, Жақсылық Балғат Серікқазықызы.

 

№ 383 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жетіген ауылы, № 65229 әскери бөлімшесі, клуб.   

Комиссия төрағасы –  Зейнелов Талгат Женисович

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдукалиев Айдын Савитович

Комиссия хатшысы –  Канапьянова Мира Юсуповна

Комиссия мүшелері – Айниетов Баяндыбол Болатбекулы, Кусаинов Абылай Жумабайулы.

 

№ 384 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қосөзен ауылы, Абай көшесі № 15, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 14 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.         

Комиссия төрағасы – Балкыбекова Кулайым Айтмаганбетовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Алманов Косим Женгисович

Комиссия хатшысы –  Дунбаева Гульнара Исикбаевна

Комиссия мүшелері – Мусаева Райгуль Мукашевна, Сенгирова Бибигуль Турганбековна, Сембаева Алма Мукашевна, Рысбаева Галия Саденовна, Жанбабаева Айгул Алпысбайқызы, Карипжанов Берік Қайратұлы.

 

№ 385 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Н.Тілендиев ауылы, Алматы көшесі № 32, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 26 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі. 

Комиссия төрағасы – Наурызбаев Аманжол Саймолдинович

Комиссия төрағасының орынбасары – Далабаева Айнагуль Канашевна  

Комиссия хатшысы –  Байтымбетова Шолпан Орынтаевна

Комиссия мүшелері – Табылдиева Айгул Жанболатовна, Бухарбаева  Асия Амангельдиевна, Заикина Тамара Канашевна, Бодыков Амангельды Абдыкалиевич, Толкынов Еркебулан Акимкожаевич, Ибрагимов Педахмет Рустемович.

 

№ 386 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қараой ауылы, Құдайберген Даулбаев көшесі № 1, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ы.Ноғайбаев № 18 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.   

Комиссия төрағасы – Уалибаева Айгуль Сагинбаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Каратаева Жибек Сериковна  

Комиссия хатшысы –  Зейнелханова Алтынай Ерғазықызы

Комиссия мүшелері – Кенбаева Зауре Айтахуновна, Мухамеджанова Айгуль Смагуловна, Кисанова Шарапат Токановна, Ибрагимова Алия Советовна, Омарбекова Малика Советбековна, Уалиев Айсахан Нуралиевич.  

 

№ 387 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі № 10, «Іле ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі» № 3 Қараой ауылдық мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының филиалы.   

Комиссия төрағасы – Абдрешов Досым Канапьянович  

Комиссия төрағасының орынбасары – Жалимбеков Ерназар Бимырзанович

Комиссия хатшысы –  Каткеева Гульнара Канашевна

Комиссия мүшелері –  Исканова Жаухазын Оралгазиевна,  Мукаева Эльмира Нуртлеуовна, Мусабекова Кульнара Бектурсуновна, Искакова Эльмира Талантовна, Сеитназарова Дамехан Базарбаевна, Сауекенова Жанат Дауреновна.

 

№ 388 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қараой ауылы, № 2125 әскери бөлімі, акт залы.      

Комиссия төрағасы –  Молдагалиев Марат Рахимбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Левченко Максим Викторович

Комиссия хатшысы –  Утегенов Олжас Жунисалиевич

Комиссия мүшелері –  Қылышбек Бекзат Маратұлы, Лебеков Куат Жусипбекович.

 

№ 389 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Междуреченск ауылы, Ленин көшесі № 12, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің Ю. А. Гагарин атындағы № 16 орта мектебі мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Комиссия төрағасы –  Тен Тамара Чан-Суновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Кочайло Татьяна Константиновна

Комиссия хатшысы –  Темирбекова Тамара Алдашевна

Комиссия мүшелері – Кузьменко Елена Анатольевна, Кулманбетова Алма Тайлакбаевна, Ахметов Сагат Аубакирович, Галеева Рената Ядкаровна.

 

№ 390 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Междуреченск ауылы, Ленин көшесі № 10, № 4 «Междуреченск ауылдық Мәдениет үйі - «Іле ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының филиалы.   

Комиссия төрағасы –  Садыкова Раушан Ясыновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Оспанова Оралхан Орынбековна

Комиссия хатшысы –  Мырзаханова Гульнар Нагапаровна

Комиссия мүшелері – Жунусова Гаухар Маратовна, Канджикараева Кульсун Умырзаковна, Болусаев Бейбитхан Кайсанович, Балабекова Галия Кенесбековна.

 

№ 391 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Междуреченск ауылы, Комсомольская көшесі, № 1, Междуреченск ауылының дәрігерлік амбулаториясы.      

Комиссия төрағасы –  Жумагулов Марат Толыбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Каландарова Шынар Джалгасбаевна

Комиссия хатшысы –  Атаева Айжан Нурбергеновна

Комиссия мүшелері –  Байтуова Феруза Жандиллаевна, Жарылкасенова Молдир Намазбаевна, Ташкенбаев Асет Кажибекович, Асаутаева Мадина Нурмекеновна.

 

№ 392 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Екпінді ауылы, Шевченко көшесі, № 3, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің № 2 орта мектебі мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Комиссия төрағасы – Сембаев Берикказы Слямгазинович

Комиссия төрағасының орынбасары – Гусейнов Назим Насыпович

Комиссия хатшысы – Муханова Шолпан Жумагалиевна

Комиссия мүшелері – Мурадова Олькя Сахадиновна, Рзахметова Алмагул Смамутовна, Мамишева Минура Асановна, Сейфиев Юсуп Алиевич.

 

№ 393 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Екпінді ауылы, Қобланды батыр көшесі № 54, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің № 48 орта мектебі мемлекеттік коммуналдық мекемесі. 

Комиссия төрағасы –  Байтокова Гулсая Абилмажиновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Саркытбаев Абылай Абдуллаевич

Комиссия хатшысы –  Нұсқабай Ғабит Жартпысбайұлы

Комиссия мүшелері – Қартабаева Ұлдана Алықызы, Жумадилов Сакен, Турдыкулова Гульбану Женисбековна, Окимбаев Еркен Бейсенович.  

 

№ 394 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жауғашты ауылы, Центральная көшесі № 1, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің № 27 орта мектебі  мемлекеттік коммуналдық мекемесі.    

Комиссия төрағасы – Оспанов Серик Алибекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Калинина Оксана Васильевна

Комиссия хатшысы –  Адаева Жанна Хамидовна

Комиссия мүшелері – Гопаева Айтолган Гурбанбаевна, Мухамедиева Светлана Советовна.

 

№ 395 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: КазЦИК ауылы, Қ. Байқадамқызы көшесі № 38, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Әнуар Молдабеков атындағы № 6 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп фойесі.   

Комиссия төрағасы – Молдабаева Лязат Акжоловна

Комиссия төрағасының орынбасары – Тастанбекова Алия Аманбаевна  

Комиссия хатшысы –  Жумабекова Айгуль Орынбасаровна

Комиссия мүшелері – Рамазанова Жанерке Рахатқызы, Сулейменова Майра, Ахметжанова Индира Турсунбековна, Қайратұлы Әлібек, Нарова Акмарал Асановна, Абдрахманова Айнур Нишанбаевна.

 

№ 396 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: КазЦИК ауылы, Қ. Байқадамқызы көшесі № 38, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Әнуар Молдабеков атындағы № 6 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп акт залы.          

Комиссия төрағасы –  Ибрайкенова Бакты Кайртаевна

Комиссия төрағасының орынбасары –  Жакупова Айгуль Уажановна  

Комиссия хатшысы –  Арипова Салима Сериковна

Комиссия мүшелері –  Сембай Аяулым Сыздыққызы, Абубакирова Улжалгас Сарсенбаевна, Ниязбеков Серик Аманкулович, Мусакулова Айгул Беддигулкызы, Мамедова Жанар Мухамедгалиевна, Ким Анар Юрьевна.

 

№ 397 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Комсомол ауылы, Школьная көшесі № 5, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 31 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп акт залы.       

Комиссия төрағасы – Бектурганова Шапия Еденовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Адашова Салтанат Рыскуловна

Комиссия хатшысы –  Алиева Галия Сейманова

Комиссия мүшелері – Утепова Шолпан Темирхановна, Нұртазина Қазына Исағалиқызы, Байтолеуов Рустем Толегенович, Уалиева Гульнар Нурмухановна, Алимханова Райхан Бексолтановна, Князбаева Акбуби Калмуханбетовна.

 

№ 398 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Комсомол ауылы, № 97617 «Д» әскери бөлімі, клуб.       

Комиссия төрағасы – Кенжебеков Арман Серикович

Комиссия төрағасының орынбасары – Исмаилов Олжас Ондасынович  

Комиссия хатшысы –  Кафтаева Марина Николаевна

Комиссия мүшелері – Алиаскаров Раман  Қудайбергенулы, Кулачар Әлішер Сәрсенұлы.

 

№ 399 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  КазЦИК ауылы, № 16194 әскери бөлімінің клубы.  

Комиссия төрағасы – Каппасов Мейрам Шугаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Иманкулова Азалия Рашидовна  

Комиссия хатшысы –  Нургазинова Айгул Дуйсенкажыевна

Комиссия мүшелері – Бурибаева Жанна Канаткызы, Абдурахманов Мурат Дарябаевич.

 

№ 400 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: КазЦИК ауылы, Атымтай Қисанов көшесі № 7а, шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны «Боралдай ауылының аудандық ауруханасы» КазЦИК ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.       

Комиссия төрағасы – Садахбаева Толкын Ахметовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Рахимова Алия Сыдыковна

Комиссия хатшысы –  Жұмамұрат Айжан Әділбайқызы

Комиссия мүшелері – Тлепиева Замира Булатбаевна, Камбарбаева Сауле Джумагалиевна, Байсакова Аида Аскаровна, Борантаева Қарлыгаш Сұлтанқызы.

№ 401 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  КазЦИК ауылы, Балта Сейдалиев № 117, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 42 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп фойесі. 

Комиссия төрағасы – Дуйсебаева Калимаш Турсынкуловна

Комиссия төрағасының орынбасары – Тажбенова Сауле Майрамбаевна

Комиссия хатшысы –  Ештаева Әйгерім Құрбанбайқызы

Комиссия мүшелері – Толеубаева Гульбахыт Нурдановна, Аринова Мария Дюсембаевна, Лабакбаева Жайна Танжарбаевна, Лянова Жанат Алмахуновна.

 

№ 402 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі № 14, «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің «№ 19 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.    

Комиссия төрағасы – Бейсенбаева Маржан Жумабековна

Комиссия төрағасының орынбасары – Суртаева Арай Талгатовна

Комиссия хатшысы –  Косуакова Камила Балтабаевна

Комиссия мүшелері –  Турсунбаева Роза Аманбековна, Берикбаева Ботакоз Таргинкызы, Базарбаева Ару Ильясовна, Карабекова Алия Жанабаевна, Базылбекова Толкын Курмангалиевна, Ыхсан Жанболат, Уалихан Медеухан, Лалаев Руслан Махаметович.  

 

№ 403 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: М.Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі № 25, Алматы облысы денсаулық басқармасы мемлекеттік мекемесінің ШЖҚ (Іле аудандық орталық ауруханасы) МКХ М. Түймебаев ауылының дәрігерлік амбулаториясы.   

Комиссия төрағасы – Эмирова Зинаида Союновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Байгенженова Молдир Сабыржановна

Комиссия хатшысы – Кожабергенова Махаббат Мелисовна

Комиссия мүшелері –  Махмудова Кулзира Тагановна, Арипжанова Жанна Тажибаевна, Агыбаева Эльмира Елевсызовна, Ибраимжанов Канат Габдулхакович.

 

№ 404 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі № 189 а, «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің «№ 20 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.    

Комиссия төрағасы – Керимкулова Аяулым Жакашбаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Алмабекова Гульмира Кадырбековна

Комиссия хатшысы – Сайрабекова Гаухар Даулетхановна

Комиссия мүшелері – Жауншинова Эльмира Тайкеновна, Кабулова Камшат Кудайбергеновна, Кусаинова Гулсим Маулымхановна, Смаилов Абрахман Чалкенович, Байкенжеева Молдир Сарсенбаевна, Акпанова Айнур Бакытовна.

 

№ 405 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  М. Түймебаев ауылы, «Первомайские пруды» әскери қалашығының клубы.        

Комиссия төрағасы – Сидиков Бакыт Смадиярович

Комиссия төрағасының орынбасары – Абулкасимов Айдар Сержанович

Комиссия хатшысы –  Абдихан Жанна Анықбайқызы

Комиссия мүшелері – Рахматуллина Зауре Сейтбековна, Конурбаева Альбина Умыткалымовна, Нурабаева Марал Торехановна, Бочарова  Любовь Владимировна.

 

№ 406 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көкқайнар ауылы, Астана көшесі № 2, «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің «№ 29 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Комиссия төрағасы –  Юсупова Алия Канатбаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Орманбаева Жанар Койшыбаевна

Комиссия хатшысы –  Эрысбаева Ардак Ермекқызы

Комиссия мүшелері – Мамедов Ханбаба Бахул Оглы, Аманкулова Нуржаухар Сатылгановна, Аскарова Фатима Файзуллаевна, Сагзумова Гулмира Кошкинбаевна, Алиева Миновар Замановна, Раимбеков Жанат Токтауович.

 

№ 407 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Абай көшесі № 17, «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің «№ 4 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі. 

Комиссия төрағасы –   Орманбаева Ляззат Койшыбаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Аккозиева Асия Абунусиповна

Комиссия хатшысы –  Каргабаева Айгуль Мусакановна

Комиссия мүшелері –  Рахимбаева Жибек Алибаевна, Булдыбаева Женисгул Оразовна, Джарбулова Жанар Нурсагитовна, Алимова Айнаш Султангалиевна, Нурманбетов Биржан Чарыкбекович, Бахитова Жулдыз Махсетовна.

 

№ 408 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Жамбыл көшесі № 1 а, Алматы облысы денсаулық басқармасы мемлекеттік мекемесінің ШЖҚ (Іле аудандық орталық ауруханасы) МКХ Жәпек батыр ауылының дәрігерлік амбулаториясы.    

Комиссия төрағасы – Смагулова Кульбаран Нурашевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Машарипова Дина Мукашевна

Комиссия хатшысы –  Абдрахманова Роза Нурсагитовна

Комиссия мүшелері – Маханов Тайыр Калжанович, Апырбаев Нурлан, Арынова Айнаш Махановна, Дуйсенов Абай Сафонович, Курмангалиев Аскар, Умарбекова Бибигуль Мавлонбековна, Нурманбетов Нуржан Чарипбекович, Желдикбаева Майра Айдаровна.

 

№ 409 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Төле би ауылы, М.Мәметова көшесі № 2, «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің «№ 37 негізгі мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі. 

Комиссия төрағасы – Бобетаев Нурбосын Екенович

Комиссия төрағасының орынбасары –  Сарыбекова Балхия Тохта -Муратовна

Комиссия хатшысы –  Рахимова Флюра Нажатовна

Комиссия мүшелері –  Мукажанов Махамбет Ешмухамбетович, Оралбаева Эльнара Женисбаевна.

 

№ 410 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Заречная көшесі, № 1а, «Шер-Ай» тойханасы.       

Комиссия төрағасы – Еламанова Бинур Тохтасыновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Сәрсенбаева Гүлнұр Теңізбайқызы  

Комиссия хатшысы –  Идрисова Умит Нурасиловна

Комиссия мүшелері –  Дудабаева Ардак Матанбековна, Турманова Эльмира Уразымбетовна, Илюсинова Айжан Розыевна, Пирназарова Гулназ Ганиевна.

 

№ 411 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  М.Түймебаев ауылы, Ереванская көшесі, № 3 Г «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің «№ 43 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.    

Комиссия төрағасы – Калиева Бахыт Калиевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Алимкулова Гульжанат Болатовна  

Комиссия хатшысы –  Кожалимова Нургуль Декаевна

Комиссия мүшелері –  Ткенбаева Асем Акболатовна, Султанбаева Куралай Алияскаровна, Кашкынбаева Амангуль Куанышбаевна, Дунгенова Назгуль Еркеновна, Кадирова Перизат Мынжасаровна, Бейсебаева Анар Дуйсембековна.

 

№ 412 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жапек батыр ауылы, Алтаев көшесі, № 138 а, «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің № 36 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.          

Комиссия төрағасы – Қызайбеков Исабек 

Комиссия төрағасының орынбасары – Унаева Шайгуль Базтаевна

Комиссия хатшысы –  Рахметова Мейрамгуль Акбергеновна

Комиссия мүшелері – Аскаров Асылжан Турсынович, Нусупбаева Жанаткуль Рахметовна, Кунчуаков Рашид Джумабаевич, Хамитова Канымкуль Мубараковна, Касымбеков Рашит Кеншинович, Шахабаева Калбуби Умурзаковна, Мыктыбеков Аят Санакбекович, Жарылкапов Нуртуган Ордабекович.

 

№ 413 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көкқайнар ауылы, Байтерек көшесі № 97 а, «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің № 44 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі. 

Комиссия төрағасы –   Кыстаубаев Нурмухамет Омирбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Солтанкулов  Акылбек Укасович  

Комиссия хатшысы –  Абдрахимова Гаухар Канатжановна

Комиссия мүшелері – Курбанова Гульнара Ибатуллаевна, Агадилов Ерторе Ылымович, Велиева Зимфира Вакильевна, Ермекбаева Раушан Елеусизовна, Еркимбекова Рая Макулбековна, Шибинтаев Ерлан Сергазыевич.

 

№ 414 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Чапаев ауылы, 3 ықшам ауданы №13, «Іле ауданы әкімінің Аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны.

Комиссия төрағасы – Идрышева  Фарзана Борисовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Бегдайыров Айдос Адиевич

Комиссия хатшысы –  Брайт Татьяна Яковлевна

Комиссия мүшелері – Джанабергенова Алия Наурызбаевна, Мамбетова Орал Абиловна, Сарманов Турлыбай Сапарович, Умиргазиева Загипа Минжасаровна, Адилбеков Алмат Аскарбекович, Салимжанов Кайсар Куанышович.

 

№ 415 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Чапаев ауылы, 2 ықшам ауданы № 1, «Іле ауданының Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, «№10 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі. 

Комиссия төрағасы – Байдаулетов Алибек Аубакирович

Комиссия төрағасының орынбасары –Дилманова Жупар Кенесовна

Комиссия хатшысы –  Даутова Айдана Куанышовна

Комиссия мүшелері – Нурманова Анар Келгинбаевна, Кульшекеева Бахытнур  Кулимбаевна, Оразакынов Бекболат Садыкович, Бактыбаева Жанар Свебековна, Зента Мария Павловна, Мустанова Жазира Сериковна.

 

№ 416 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Чапаев ауылы, Гагарин көшесі, нөмірсіз, Іле ауданы әкімінің мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны «Гнездышко» балабақшасы.   

Комиссия төрағасы –  Утегенова Розагуль Оспановна

Комиссия төрағасының орынбасары – Яковлева Наталья Васильевна

Комиссия хатшысы –  Сарманова Айгуль Ертаевна

Комиссия мүшелері – Чалмаксимов Берикбай Шихмуратович, Богомолова Ольга Алексеевна, Калмуратов Асхат Мурзабекович, Туребаева Салима Полатовна, Асанов Алимжан Амитович, Айтенбаев Нурказы Орынбаевич.

 

№ 417 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақши ауылы, Д.Қонаев көшесі № 18, «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің «№ 8 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.        

Комиссия төрағасы – Кузембаева Лязат  Каматаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Косанов Жумабай Уйпалакович

Комиссия хатшысы – Бапанова Алия Туратаевна

Комиссия мүшелері – Бегарисова Сауле Айдаркуловна, Икибаева Айжан Базаровна, Отаров Ержан, Аблаева Гульнафис Бакытжановна, Культаева Айжан Орынбековна, Бердибаева МадинаТулегеновна.

 

№ 418 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақши ауылы, Д. Қонаев көшесі № 11, «Іле ауданының білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің «Т. Бокин атындағы № 41 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі.    

Комиссия төрағасы – Булдыбаев Ергали Нугмашович

Комиссия төрағасының орынбасары – Шамшекова Дамеш Дукембаевна  

Комиссия хатшысы –  Дабысбаев Адай Сундетгалиевич

Комиссия мүшелері – Есембеков Анипулла Масимбекович, Муханов Шинадил, Сарсенгалиев Балгазы Жумамуратович, Талмагамбетова Кадиша Иксановна, Оразаева Адеми Даутакункызы, Идирисова Махпал Анетовна.