БАСТЫ > САЙЛАУ

 
 
 

«Қазақстан Республикасындағы Сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 17 бабының 2 тармағына сәйкес Іле аудандық мәслихаты учаскелік сайлау комиссияларының құрамын жариялайды

02.09.2016
       

 Іле ауданы бойынша учаскелік сайлау

комиссияларының құрамы

 

№332 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Жетіген ауылы, Қалибеков көшесі №5, «№3 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, тел. 53330.

Комиссия төрағасы – Қалиев Арин.   

Комиссия төрағасының орынбасары - Калиева Анара Газизовна. 

Комиссия хатшысы – Хақимова Светлана Кенешқызы.   

Комиссия мүшелері – Сүлейменова Күлсымхан Рахимғалиқызы,   Етекбаева Асель Аскарбековна,  Жылысбаева Лайла Көшкінбайқызы,  Чернецкая Ольга Вячаславовна. 

 

№333 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Жетіген ауылы, «Дорожник» ықшам ауданы  № 18а, «РСУ-1» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, тел.53288.

Комиссия төрағасы – Сатыбалдиев Рахат Тұрсынәліұлы.        

Комиссия төрағасының орынбасары - Батыршаева Лазат Акишевна.       

Комиссия хатшысы – Ушурова Рашидам Сайдалиевна.   

Комиссия мүшелері – Батталова Калияш Смағұлқызы,  Бутина Елена Федоровна,  Сағатбекова Тана Мерекешқызы, Бекешова Бархыт Жандарбековна.     

 

№334 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Жетіген ауылы, «ДОС» тұрғын үй қалашығы нөмірсіз, «Үміт» балалар-жасөспірімдер клубы, тел.3982742.

Комиссия төрағасы –    Қурабаева Күлсін Жазылбекқызы.       

Комиссия төрағасының орынбасары - Бейсебаева Райса Елеуқызы.    

Комиссия хатшысы –  Күбенова Мадина Жалғасбайқызы.     

Комиссия мүшелері – Салиева Кұралай Сабырқызы, Лопатин Виталий Сергеевич, Қасенова Фатима Османқызы, Оспанова Нағима Ильясқызы.

 

№335 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Жетіген ауылы, Геофизическая көшесі № 4, «№ 11орта мектеп» мемлекеттік комуналдық мекемесі, тел.50583.

Комиссия төрағасы – Абдуллаева Балия Жакенқызы.      

Комиссия төрағасының орынбасары - Гребенщикова Оксана Эдуардовна.  

Комиссия хатшысы – Нашарбаева Гүлсім Көшкімбекқызы.   

Комиссия мүшелері – Сейлханова Маржан КалидұлдайқызыВалитова Нафсия ГабитаевнаБармақова Жаңыл Үмітқанқызы, Лагутина Галина Александровна. 

 

№336 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Жетіген ауылы, Жігер  көшесі № 86, «№ 34 орта мектеп» мемлекеттік комуналдық мекемесі, тел.39757

Комиссия төрағасы – Мусалимова Ұлболсын Исақызы.      

Комиссия төрағасының орынбасары - Ниязбаева Зинегүл Избасқызы. 

Комиссия хатшысы –  Қармысова Гүлзат Тоқтасынқызы.

Комиссия мүшелері –  Нұржанова Пани ҚадырханқызыШаяхмет Марал Шаяхметовна, Инкина Наталья Павловна, Глухова Марина Александровна. 

 

№338 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Жетіген ауылы, № 65229 әскери бөлімшесі, клуб, тел.50130

Комиссия төрағасы – Мукашев Кайрат Максутович.            

Комиссия төрағасының орынбасары - Абдукалиев Айдын Савитұлы.       

Комиссия хатшысы –  Атыханова Мәншүк Аманбайқызы.

Комиссия мүшелері – Майлыбаев Нұртай СарсенбайұлыҚұмар Асхат Қалибекұлы, Маликов Нұрлыбек Жамбылұлы,  Тойшибекова Гульзат Жанбырбаевна.

 

№970 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Жетіген ауылы, Қалибеков көшесі № 5, «№3 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, тел.53-330      

Комиссия төрағасы – Татарова  Асия Латифовна.    

Комиссия төрағасының орынбасары - Абдурахманова Гульжамаль Эгамовна.         

Комиссия хатшысы – Әбілда Әлия Омаршақызы.    

Комиссия мүшелері – Прмаганбетова Гулсим Ермагамбетовна, Амнжолова Улдана Агабековна, Рамазанова Данара Аскаровна, Бухарбаев Джаппар Мусахметович.

 

№971 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жетіген ауылы, Калинин көшесі нөмірсіз, «Қазақстан ұлттық «Темір жол компаниясы» акционерлік қоғамы, тел.3420009.

Комиссия төрағасы – Бобетаев Нурбосын Екенович    

Комиссия төрағасының орынбасары - Сулейменова Камшат Валийбековна.        

Комиссия хатшысы – Капашева Карлагаш Диясовна.   

Комиссия мүшелері – Жумагулова Майра Болатовна, Кусманова Шынар Сагидоллина, Нұрмыш Алмас Абзалұлы, Ташенова Кулзия Смаровна.

 

№339 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Қосөзен ауылы, Абай көшесі № 15, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 14 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, тел.40958.

Комиссия төрағасы –    Балқыбекова Күлайым Айтмағанбетқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары - Павлов Николай Борисович.

Комиссия хатшысы –    Дунбаева Гүлнара Исикбайқызы.

Комиссия мүшелері – Еремина Елена Александровна, Амирханова Айнур Адамбековна Сембаева Алма Мұқашқызы, Лавренцова Татьяна Владимировна.

 

№340 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Н. Тілендиев ауылы, Алматы көшесі № 32, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 26 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, тел.49342.

Комиссия төрағасы – Аманжолов Марат Сағадатұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары -    Далабаева Айнагүл Канашқызы.

Комиссия хатшысы –     Сатпаева Жанар Аукенқызы.

Комиссия мүшелері –   Заикина Тамара Канашевна, Байтымбетова Шолпан Орынтайқызы, Толкынов Еркебулан Акимкожаевич, Ибрагимов Пидахмет Рүстемұлы.

 

№341 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Қараой ауылы, Дауылбаев көшесі № 1, «Іле ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ы. Ноғайбаев № 18 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесі, тел.48448.

Комиссия төрағасы –    Сулейменова Лязиза Алкенқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары - Асылбекова Ардак Сериковна.

Комиссия хатшысы – Иликбаева Майра Абрахманқызы. 

Комиссия мүшелері –  Абдрешов Досым Канапиянович, Тлесова Кумис  Жеткергеновна, Агеева Татьяна Ивановна, Салибекова Эльмира Кайратовна.

 

№342 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі № 10, «Іле ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі» №3 Қараой ауылдық мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының филиалы, тел.48329.  

Комиссия төрағасы – Жалимбеков Ерназар Бимырзанович.

Комиссия төрағасының орынбасары - Кенбаева Зауре Айтахуновна

Комиссия хатшысы –     Нарегеева Айгүл Маарбанқызы.

Комиссия мүшелері – Есельбаева  Мадина Ермековна, Искакова Эльмира Талантқызы, Мұсабекова Күльнара Бектурсынқызы,  Исканова Жаухазын Оралгазиевна.

 

№343 учаскелік сайлау комиссиясы.

Орталығы: Қараой ауылы, № 2125 әскери бөлімі, акт залы, тел.48951.

Комиссия төрағасы –  Оразалиев Қанат Манасұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары -    Молдағалиев Марат Рахымбайұлы.

Комиссия хатшысы – Сыдықова Джайна Джақсықұлқызы

Комиссия мүшелері – Тлеумбетова Бахытгүл Битимбайқызы, Лебеков Қуат Жүсіпбекұлы, Бажгин Павел Валентинович, Белоусова Людмила Степановна.

 

 Қапшағай қаласы бойынша учаскелік сайлау

комиссияларының құрамы

 

 

№842  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Заречное ауылы, Центральная көшесі, №22, дәрігерлік амбулатория, тел. 

Комиссия төрағасы - Мамырбаева Айгүл Өмірзаққызы.

Комиссия төрағасының орынбасары - Чунчубаева Назира Қарықпайқызы.

Комиссия хатшысы - Ишмұхамбетова Гүлмира Асқатқызы.

Комиссия мүшелері – Алмабекова Майракүл Жолдасбекқызы, Мәжібаева Баян Ибрайқызы, Омарова Гүлжан Қасқырбекқызы, Сиезбаева Сәния Зайырқызы.

 

         №843  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Заречное ауылы, Дзержинский көшесі, №3а, Заречный ауылындағы №12 орта мектеп, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.

Комиссия төрағасы Исабаева Клара Нағашыбайқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары - Қартайғанова Улжалғас Тоқсабайқызы.

Комиссия хатшысы -  Сағындықова Жайнагүл Мұқатайқызы.

Комиссия мүшелері – Айтбай Айзада Балхашқызы, Дүйсембаева Нұргүл Сағиқызы, Жұмадилова Шолпан Қалиқызы, Тоғызбаева Күлайхан Мәденқызы.

 

         №844  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы:  Арна ауылы, Арна ауылындағы №11 орта мектеп, тел.  

Комиссия төрағасы -  Есенбаева Қалдықыз Есенқұлқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары - Новикова Анжела Владимировна.

Комиссия хатшысы - Майкенова Жанаркүл Жақсыбайқызы.

Комиссия мүшелері - Ким Людмила Геннадьевна, Сейдеғазиева Айгүл  Жанайқызы, Сандыбаева Зәуре Алмасайқызы, Тасқанбаева Айхан Дүйсебайқызы.

 

         №847  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Кербұлақ ауылы, Кербұлақ ауылындағы №7 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, Ақөзек ауылындағы №10 бастауыш мектебімен, тел. 

Комиссия төрағасы - Сариева Үклім Күнсейтқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары - Рысқұлова Қапиза Жүнісқызы.

Комиссия хатшысы - Саймбетова Ғалия Мұратқызы.

Комиссия мүшелері - Есеркеева Клара Дамирқызы, Қапашев Қажмұрат Рахметұлы,  Ниеталиева Гүләсем Полатқызы, Уразалиева Сандуғаш Биғалиқызы.

 

        

         №849  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы:  Қосқұдық станциясы, Қосқұдық ауылындағы №9 орта мектеп, тел. 

Комиссия төрағасы - Асанбаева Роза Асқарқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары - Байсымақова Бигүл Мұқанқызы.

Комиссия хатшысы - Бекбатырова Гүлзира Әділханқызы.

Комиссия мүшелері – Иргебаева Гүлбайра Амалбекқызы, Қомаев Ермек Сейткенұлы, Сұраншиева  Айгүл  Жұлқынбайқызы, Шәріпова Әлия Құдайбергенқызы.