БАСТЫ 

 
 
 
2018 жылдың ақпан айында Ащыбұлақ ауылдық округінің аумағында
жергілікті қоғамдастықтың жиналысына, халықтың атынан қатысатын жеке тұлғаларды сайлап, өкілеттігін беру мақсатында өткізілетін жиының
ЖОСПАРЫ
09.02.2018

  

     

Бекітемін

Ащыбұлақ ауылдық округінің әкімі

                                      С. И. Кузембаев

«____» _____________ 2018 жыл

 

 

2018 жылдың ақпан айында Ащыбұлақ ауылдық округінің аумағында

жергілікті қоғамдастықтың жиналысына, халықтың атынан қатысатын жеке тұлғаларды сайлап,

өкілеттігін беру мақсатында өткізілетін жиының

ЖОСПАРЫ

 

Р/с

Бөлек жиын өткізілетін көше немесе көп пәтерлі үйдің атауы

Көшедегі аула немесе көп пәтерлі үйдегі үйдің саны

(жинақ)

Бөлек жиын өткізілетін орын

Бөлек жиын өткізілетін күні және  уақыты

Бөлек жиынды өткізуге қатысатын жауапты тұлғалардың тегі, аты, әкесінің аты

Бөлек жиын өткізетін тұлғалардың міндеті

Ескертпе

 

Мұхаметжан Түймебаев ауылы

 

1.       

Нұрғазиев көшесі

35

№20 орта мектеп

19 ақпан

сағат 11:00

Нәдірбаев Дәурен Қуандықұлы

Хаттама жазу

 

 

Жакыпбеков Дияс Сабырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

Аптечная көшесі

13

 

Больничный переулок

8

 

Первомайская көшесі

56

 

Нүркен Абдиров көшесі

53

 

Р. Қошқарбаев көшесі

25

 

2.       

Жеңістің 50 жылдығы көшесі

284

№20 орта мектеп

19 ақпан

сағат 12:00

Нәдірбаев Дәурен Қуандықұлы

Хаттама жазу

 

 

Жакыпбеков Дияс Сабырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

3.       

Гагарина көшесі

272

№20 орта мектеп

19 ақпан

сағат 14:00

Нәдірбаев Дәурен Қуандықұлы

Хаттама жазу

 

 

Жакыпбеков Дияс Сабырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

4.       

Тәуелсіздік көшесі

279

№20 орта мектеп

19 ақпан

сағат 15:00

Нәдірбаев Дәурен Қуандықұлы

Хаттама жазу

 

 

Жакыпбеков Дияс Сабырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

5.       

Алматинская көшесі

315

№20 орта мектеп

19 ақпан

сағат 16:00

Нәдірбаев Дәурен Қуандықұлы

Хаттама жазу

 

 

Жакыпбеков Дияс Сабырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

6.       

Прудхозная көшесі

75

№20 орта мектеп

20 ақпан

сағат 11:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Озерная көшесі

16

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Әлия Молдағұлова көшесі

34

 

Клубная көшесі

34

 

Мира көшесі

14

 

Космедемьянская көшесі

27

 

Савхозная көшесі

26

 

7.       

Набережная көшесі

66

№43 орта мектеп

20 ақпан

сағат 12:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Аль – Фараби көшесі

46

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Заводская көшесі

32

 

8.       

Заречная көшесі

91

№43 орта мектеп

20 ақпан

сағат 14:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Ворошилова көшесі

30

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Ереванская көшесі

58

 

9.       

Жандосова көшесі

133

№20 орта мектеп

20 ақпан

сағат 15:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

10.   

Муханова көшесі

122

№20 орта мектеп

20 ақпан

сағат 16:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

11.   

Мира көшесі

12

№20 орта мектеп

21 ақпан

сағат 11:00

Мусаева Жулдыз Муратовна

Хаттама жазу

 

 

Белағаш көшесі

12

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Кенесары көшесі

33

 

Мәлік Ғабдулин көшесі

29

 

Өтеген батыр көшесі

24

 

Шәмші Қалдаяқов көшесі

31

 

12.   

Бөгенбай батыр көшесі

46

№20 орта мектеп

21 ақпан

сағат 12:00

Мусаева Жулдыз Муратовна

Хаттама жазу

 

 

Қабанбай батыр көшесі

19

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Құдыс Қожамияров көшесі

18

 

Ләззат Асанов көшесі

5

 

Төлеген Тоқтаров көшесі

5

 

Қыдырғали Жалайри көшесі

8

 

Төлеген Айбергенов көшесі

14

 

Серке Қожамкулова көшесі

2

 

Қайрат Рысқұлбеков көшесі

9

 

Қарасай батыр көшесі

55

 

Әсет Бейсеуов көшесі

9

 

13.   

1 – линия көшесі

14

№20 орта мектеп

21 ақпан

сағат 14:00

Мусаева Жулдыз Муратовна

Хаттама жазу

 

 

2 – линия көшесі

16

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Төле би көшесі

26

 

Д. Қонаев көшесі

23

 

Абай көшесі

74

 

14.   

Ы. Алтынсарин көшесі

74

№20 орта мектеп

21 ақпан

сағат 15:00

Мусаева Жулдыз Муратовна

Хаттама жазу

 

 

Сырым Датұлы көшесі

28

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Бейбарыс Сұлтан көшесі

53

 

Қасымхан көшесі

49

 

15.   

Есімхан көшесі

53

№20 орта мектеп

21 ақпан

сағат 16:00

Мусаева Жулдыз Муратовна

Хаттама жазу

 

 

Жанқожа батыр көшесі

53

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Жетісу көшесі

66

 

Е. Сыпатаев көшесі

37

 

Ж. Бөрібаев көшесі

41

 

16.   

Әскери қалашық

20

№43 орта мектеп

22 ақпан

сағат 11:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

Жәпек батыр ауылы

 

17.   

О. Қожанов көшесі

80

№36 орта мектеп

22 ақпан

сағат 12:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Жылкыбеков көшесі

44

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

18.   

Алтаев көшесі

186

№36 орта мектеп

22 ақпан

сағат 14:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

19.   

Абая көшесі

109

№36 орта мектеп

22 ақпан

сағат 15:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Д. Рақышев көшесі

17

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Бірлік көшесі

2

 

20.   

Шубаева көшесі

206

№36 орта мектеп

22 ақпан

сағат 16:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

21.   

Тулебаева көшесі

174

№36 орта мектеп

23 ақпан

сағат 11:00

Байгереева Жадыра Сагындыкқызы

Хаттама жазу

 

 

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

22.   

Жамбыл көшесі

142

№36 орта мектеп

23 ақпан

сағат 12:00

Байгереева Жадыра Сагындыкқызы

Хаттама жазу

 

 

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

23.   

Оналбаева көшесі

118

№36 орта мектеп

23 ақпан

сағат 14:00

Байгереева Жадыра Сагындыкқызы

Хаттама жазу

 

 

Новостройка көшесі

28

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

24.   

М. Мәметова көшесі

69

№36 орта мектеп

23 ақпан

сағат 15:00

Байгереева Жадыра Сагындыкқызы

Хаттама жазу

 

 

М. Әуезов көшесі

42

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Қ. Сәтпаев көшесі

47

 

Сүйібай көшесі

30

 

Ш. Уәлиханов көшесі

37

 

Мақатаев көшесі

32

 

Б. Момышұлы көшесі

40

 

Көкқайнар ауылы

 

25.   

Алпамыс батыр көшесі

32

№44 орта мектеп

23 ақпан

сағат 16:00

Байгереева Жадыра Сагындыкқызы

Хаттама жазу

 

 

Қобланды батыр көшесі

30

Шанышкул Максут Кадырбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Ер тарғын көшесі

25

 

Салқам Жәңгір көшесі

51

 

Қарақұм көшесі

9

 

Қызылқұм көшесі

11

 

26.   

Көк төбе көшесі

49

№44 орта мектеп

24 ақпан

сағат 11:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Тарази көшесі

60

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Қарқара көшесі

60

 

27.   

Хан Тәңірі көшесі

43

№44 орта мектеп

24 ақпан

сағат 12:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Строительная көшесі

45

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Жандосова көшесі

81

 

28.   

С. Мұқанов көшесі

40

№44 орта мектеп

24 ақпан

сағат 14:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Атырау көшесі

30

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Цветочная көшесі

10

 

Банная көшесі

12

 

Новостройка көшесі

8

 

Тоқаш Бокин

18

 

Шәкәрім Құдайбердіұлы

40

 

Ыдырыс Ноғайбаев көшесі

32

 

29.   

Бәйтерек көшесі

163

№44 орта мектеп

24 ақпан

сағат 15:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

 

30.   

Астана көшесі

135

№29 орта мектеп

24 ақпан

сағат 16:00

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

Хаттама жазу

 

 

Моложежная көшесі

6

Касымбеков Бахтяр Кенесович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

31.   

Садовая көшесі

98

№29 орта мектеп

25 ақпан

сағат 11:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Восточная көшесі

79

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

32.   

Абай көшесі

86

№29 орта мектеп

25 ақпан

сағат 12:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

М. Әуезов көшесі

33

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

33.   

Новобережная көшесі

72

№29 орта мектеп

24 ақпан

сағат 14:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Новостройка көшесі

49

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Береке көшесі

18

 

34.   

Ынтымақ көшесі

17

№29 орта мектеп

25 ақпан

сағат 15:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Сарыарқа көшесі

19

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

А. Найманбаев көшесі

16

 

Наурызбай батыр көшесі

28

 

Медеу көшесі

28

 

Алатау көшесі

42

 

Шымбұлақ көшесі

28

 

Бірлік көшесі

9

 

Бөлек батыр көшесі

13

 

Төле би ауылы

 

35.   

М. Мәметова көшесі

27

№37 орта мектеп

25 ақпан

сағат 16:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Тулебаева көшесі

8

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Ә. Молдағұлова көшесі

11

 

Набережная көшесі

3

 

Бөлек батыр көшесі

8

 

Ескелді би көшесі

24

 

Ахтамберді жырау көшесі

33

 

36.   

К. Әзербаев көшесі

25

№37 орта мектеп

25 ақпан

сағат 17:00

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

Хаттама жазу

 

 

Д. Нүрпейсова көшесі

22

Жазылбаев Куат Казбекович

Жиналысқа келген жеке тұлғалардың тізімін жазып, қолдарын жинау

 

Керей хан көшесі

33

 

М. Қашқари көшесі

32

 

А. Кашаубаев көшесі

19

 

А. Қарсақбаев көшесі

15

 

 

Ащыбұлақ ауылдық округі әкімінің орынбасары    Б. И. Иманбеков

 

 

2018 жылдың қаңтар – наурыз айларында Ащыбұлақ ауылдық округінің аумағында

жергілікті өзін-өзі басқару қоғамдастық мүшелерін тағайындау мақсатында өткізілетін жиналыстың

жоспарына келісім парағы

 

Р/с

Тегі, аты, әкесінің аты

Келісілген күні

Қолы

1.       

Нәдірбаев Дәурен Қуандықұлы

 

 

2.       

Жакыпбеков Дияс Сабырбекович

 

 

3.       

Нильдибаева Айгул Укітайқызы

 

 

4.       

Касымбеков Бахтяр Кенесович

 

 

5.       

Акижаева Самал Нигметоллаевна  

 

 

6.       

Жазылбаев Куат Казбекович

 

 

7.       

Байгереева Жадыра Сагындыкқызы

 

 

8.       

Шанышкул Максут Кадырбекович

 

 

9.       

Мусаева Жулдыз Муратовна

 

 

 

Ащыбұлақ ауылдық округі әкімінің орынбасары      Б. И. Иманбеков